Введення в експлуатацію насосного обладнання
Надійність і довговічність роботи насосного обладнання безпосередньо залежить від того, яким був його перший запуск. Оскільки перший запуск - це обов'язкова частина всіх послуг, що надаються сервісними центрами. Адже професійно виконане введення в експлуатацію обладнання може запобігти більшій частині поломок у майбутньому, які можуть виникнути внаслідок помилок на найпершій стадії монтажу, під'єднання або самого налаштування обладнання.
Саме тому, дуже важливо звертати увагу, отримуючи рахунок за придбане насосне обладнання, на таку примітку як «з введенням в експлуатацію». Це означає, що клієнт отримує в обов'язковому порядку весь комплекс послуг сервісної підтримки, причому ця послуга має бути безкоштовною.
Сервісна підтримка
Це комплекс обов'язкових послуг, які повинен надати сервісний центр.
- Перевірка відповідності обладнання по відношенню до умов експлуатації;
- Проведення монтажних робіт;
- Виконання комплексу робіт із введення в експлуатацію та складання «Акта введення в експлуатацію»;
- Передача технічної документації та навчання експлуатуючого персоналу.
Введення в експлуатацію
Якщо вчасно не подбати про правильне виконання монтажних робіт, коректне під'єднання обладнання, а також його запуск, то навіть найвисокоякісніше обладнання може вийти з ладу завчасно. Тим паче, що грамотне проведення введення в експлуатацію допоможе заощадити значну суму грошей, часу і нервів, які можуть бути витрачені на діагностику, усунення несправностей, демонтаж, а також транспортування апарату в сервісний центр або його заміну.
Гарантія
Приблизний термін гарантії залежно від того чи іншого сервісного центру становить 2 роки з дня введення насосного обладнання в експлуатацію. А також гарантія дається на термін не більше 30-ти місяців від зазначеної дати виготовлення в технічній документації.
Також сервісний центр зобов'язується проводити всі необхідні роботи з відновлення працездатності обладнання в разі виходу його з ладу, і гарантує відновлення всіх робочих вузлів апарату при його тривалому зберіганні.
Процедура введення
Виконується чітко відповідно до регламенту стандартів того чи іншого виробника, а саме:
- Повне обстеження обладнання;
- Обстеження автоматики та захисту апарата;
- Проведення монтажу;
- Підключення гідравлічних комунікацій;
- Електричне підключення.
Після чого проводиться ретельне налаштування систем автоматики і захисту, проводиться запуск обладнання, перевірка роботи на номінальний режим. Під час запуску і роботи контролюються всі робочі параметри апарату, а також перевіряється функціонування всіх автоматичних систем насоса.
По завершенню процедури, складається обов'язковий «Акт введення в експлуатацію». В ньому відображається повний звіт про всі параметри обладнання на момент запуску.